Розклад екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів групи ІТ-41 в період з 15.04.2019 по 28.04.2019 

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ІТ-41

Адміністрування програмних систем і комплексів

12.04

1130

226

15.04

830

223

Гринчишин Т.М.

Борко В.Я.

WEB- технології та WEB -дизайн

 18.04

  1130

   226

 19.04

830

226

Ілько М.В.

Николайчук Я.М.

Комп`ютерні мережі

19.04

1130

226

22.04

830

223

Гринчишин Т.М.

Борко В.Я.

Технології захисту інформації

24.04

1130

226

25.04

830

226

Гринчишин Т.М.

Олійник Г.Я.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп Т-41, АТС-41 в період з 01.04.2019 по 14.04.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

Т-41

Українська мова за професійним спрямуванням

01.04

1400

315

02.04

830

316

Іроденко Т.Б.

Мамчук М.Б.

Основи технології ремонту автомобілів

 04.04

  1400

  112

  05.04

830

112

Грицак Ю.М.

Лавринович М.М.

Організація та планування підприємств

08.04

1400

101

09.04

830

101

Андрейчук Л.М.

Дубінська Н.Ю.

Охорона праці

11.04

1400

121

12.04

830

121

Скрипник В.С.

Буній О.М.

АТС-41

Охорона праці

01.04

1400

121

02.04

830

121

Скрипник В.С.

Буній О.М.

Організація та планування підприємств

04.04

1400

101

05.04

830

101

Андрейчук Л.М.

Білусяк О.М.

Українська мова за професійним спрямуванням

 08.04

  1400

  315

  09.04

830

315

Іроденко Т.Б.

Мамчук М.Б.

Основи технології ремонту автомобілів

11.04

1400

112

12.04

830

112

Грицак Ю.М.

Лавринович М.М.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп О-41, О-42

 в період з 08.04.2019 по 14.04.2019 та групи А-41 в період з 01.04.2019 по 14.04.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

О-41

Основи бухгалтерського обліку та фінансів

 05.04

  1130

  133

  08.04

830

133

Грицак Л.М.

Тимків Н.Р.

Транспортна логістика

 10.04

  1130

  312

  11.04

830

133

Юрчило І.Й.

Гаєвська О.М.

Організація та планування роботи підприємств

12.04

1130

101

14.04

830

101

Андрейчук Р.В.

Дубінська Н.Ю.

О-42

Організація та планування роботи підприємств

 05.04

  1130

  101

  08.04

1005

101

Андрейчук Р.В.

Дубінська Н.Ю.

Основи бухгалтерського обліку та фінансів

10.04

1130

104

11.04

830

104

Грицак Л.М.

Тимків Н.Р.

Транспортна логістика

 12.04

  1130

  312

  14.04

830

102

Юрчило І.Й.

Дубінська А.А.

А-41

Утримання і ремонт автомобільних доріг і аеродромів

01.04

1130

103

02.04

830

103

Гедзь О.П.

Пенгрин А.Р.

Економіка будівництва

04.04

1130

104

05.04

830

104

Гаврилюк А.В.

Дребот С.Д.

Виробничі підприємства

09.04

1130

103

10.04

830

103

Голейко О.В.

Буній Т.В.

  

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп ТТ-31, ТТ-32

 в період з 22.04.2019 по 05.05.2019 та групи ТБ-31 в період з 08.04.2019 по 14.04.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ТТ-31

Організація автомобільних пасажирських перевезень

22.04

1130

133

23.04

830

133

Лозинський І.М.

Корчук М.П.

Правила і безпека дорожнього руху

25.04

1130

131

26.04

830

131

Кіселюк В.В.

Кундис А.Ю.

ТТ-32

Правила і безпека дорожнього руху

22.04

1130

131

23.04

830

131

Кіселюк В.В.

Кундис А.Ю.

Організація автомобільних пасажирських перевезень

25.04

1130

133

26.04

830

133

Лозинський І.М.

Гереджук О.М.

ТБ-31

Вишукування та проектування автомобільних доріг і аеродромів

05.04

1130

109

08.04

830

103

Голейко О.В.

Буній Т.В.

Штучні споруди

10.04

1130

104

11.04

830

104

Киричук М.В.

Пенгрин А.Р.

Правила і безпека дорожнього руху

12.04

1130

131

14.04

830

131

Кундис А.Ю.

Кіселюк В.В.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп Е-31, ІС-31

 в період з 13 квітня 2019 року по 23 квітня 2019 року

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

Е-31

Економіка і нормування праці

 12.04

  1130

  101

  13.04

830

101

Андрейчук Л.М.

Дубінська А.А.

Управління витратами

15.04

1130

213

16.04

830

213

Кравчук Р.С.

Андрейчук Л.М.

Фінансовий облік

 17.04

  1130

  228

  18.04

830

228

Гаєвська О.М.

Богославець-Дроздюк Т.І.

Планування та організація діяльності підприємства

 19.04

  1130

  213

  20.04

830

213

Дубінська Н.Ю.

Багровецька І.В.

ІС-31

Системи управління базами даних

12.04

1130

223

13.04

830

223

Борко В.Я.

Олійник Г.Я.

Інформаційне  забезпечення управління

15.04

1130

311

16.04

830

311

Антоняк Р.Б.

Гринішак Х.Б.

Спеціальні системи документування

18.04

1130

312

19.04

830

312

Плитус О.С.

Семенюк Т.П.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп ОП-31, Ф-31,

 в період з 06 травня 2019 року по 19 травня 2019 року

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ОП-31

Фінансовий облік

06.05

1130

224

07.05

830

224

Савчук І.В.

Гаєвська О.М.

Економічний аналіз

 08.05

  1130

  211

 10.05

830

211

Тимків Н.Р.

Грицак Л.М.

Податкова система

 10.05

  1130

  211

 13.05

830

211

Тимків Н.Р.

Богославець-Дроздюк Т.І.

Облік і звітність в бюджетних установах

 15.05

  1130

  123

 16.05

830

311

Шпинта Г.М.

Дубінська А.А.

Ф-31

Українська мова (за професійним спрямуванням)

06.05

1130

102

07.05

830

102

Мамчук М.Б.

Іроденко Т.Б.

Податкова система

08.05

1130

217

10.05

830

217

Богославець-Дроздюк Т.І.

Багровецька І.В.

Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках

10.05

1130

224

13.05

830

224

Савчук І.В.

Томчук Н.М.

Банківські операції

16.05

1130

212

17.05

830

212

Томчук Н.М.

Галайчук С.П.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп П-41, П-42

 в період з 06.05.2019 по 12.05.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

П-41

Адміністративне право

06.05

1130

72 (421)

07.05

830

72 (421)

Срібна Б.Р.

Цюрак С.М.

Фінансове право

08.05

1130

61 (425)

10.05

830

61

(425)

Гнатюк З.Я.

Якубів В.В.

П-42

Фінансове право

06.05

1130

103

(425)

07.05

830

103

(425)

Гнатюк З.Я.

Калинюк М.М.

Адміністративне право

08.05

1130

101

(422)

10.05

830

101

(422)

Срібна Б.Р.

Квасняк М.В.

  

РОЗКЛАД

екзаменів для студентів групи ЕМ-31 в період з 20.05.2019 по 02.06.2019 

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ЕМ-31

Правила дорожнього руху

 20.05

  1130

  131

  21.05

830

131

Кіселюк В.В.

Кундис А.Ю.

Метрологія та вимірювальна техніка

23.05

1130

61

24.05

830

61

Ківшан Н.В.

Кіжіштейн М.М.

Економіка підприємства

24.05

1130

213

27.05

830

213

Дубінська Н.Ю.

Тимчук М.М.

Мікропроцесорна техніка

29.05

1130

135

30.05

830

135

Ферштей І.Л.

Угорчук В.В.

 


 

JoomShaper